Beauty & Business

drive your passion

Każda kobieta pielęgnuje swoje piękno

Badania nad przedsiębiorczością wskazują, że w przedsiębiorczości nie ma znaczenia płeć. Aspekt płci w rozpoczęciu własnej przedsiębiorczości nie odgrywa kluczowej roli, choć są pewne cechy kobiece, które powodują, że jesteśmy bardziej ostrożne w podejmowaniu ryzyka i mniej skłonne do rozpoczynania nowych przedsięwzięć bez poczucia, że jest się gotową do rzucenia w wir działania.

Przedsiębiorczość stylu życia w ramach budowania kobiecego biznesu idealnie łączy dzisiejsza historia Kobiety Sukcesu.

Piękno jest pojęciem szerokimi obejmuje znacznie więcej niż piękno zewnętrze, choć o pielęgnacji urody i dbania o kobietę jest kolejna odsłona StartUpWoman.

Daj sobie drugą szansę!

Odkryj świat kariery kobiety XXI wieku – O dobrym życiu kobiety spełnionej zawodowo.

Nasze wpisy o przedsiębiorczości stylu życia

Jak budować biznes na pasji?

Podnoszenie jakości życia i funkcjonowania w społeczeństwie możliwe jest w skali mikro i macro w formie budowania przedsiębiorczości stylu życia oraz przedsiębiorczości hybrydowej.

Przedsiębiorczość osobista

Przedsiębiorczość osobista ma znaczenie w życiu każdego człowieka. Czym ona jest i dlaczego warto się zainteresować tym tematem. Zapraszam w świat Alchemii Kariery Kobiety. Daj sobie drugą szansę!

Fakty i mity o własnym biznesie

Tutaj poczytasz o tym, jakie są zalety i „mniejsze zalety” prowadzenia własnego biznesu. Dlaczego warto się zainteresować tym tematem. StartUpWoman podkreśla, że ważne jest #AbyChciałoSięChcieć!

kobieta sukcesu

Wiedza i jej popularyzacja

Jak odnosisz się do tego tematu w aspekcie zarządzania wiedzą. Podziel się z nami swoimi opiniami w tym temacie.

0

Written by : admin

StartUpYourFuture