Projekt StartUpWoman

StartUp Woman_B

StartUpWoman to społeczność kobieta zorientowanych na przedsiębiorczości stylu życia (life style entrepreneurship).

StartUpWoman jest częścią projektu StartUpYourFuture. StartUpWoman, jak i StartUpYourCareer, StartUpYourMaturity to inicjatywa, która ma na celu budowę społeczności wokół osób, które mają chęć i potrzebę kreacji swojej przyszłości. StartUpWoman adresowana jest do kobiet a poprzez nie do innych osób odczuwających potrzebę lub konieczność kreacji siebie na rynku pracy, i w otoczeniu biznesowym. Kreacja wymaga innowacyjnego podejścia. Innowacja nasza polega na pracy z wykorzystaniem narzędzi startupowych do pracy nad sobą.

Praca nad sobą, nad swoim wizerunkiem jest podstawą do dalszej kreacji swojego biznesu, sprzedania produktu i usługi, jak i samej / samego siebie, czyli Business Model You.

Idea i Inspiracja

StartUpWoman to społeczność. Projekt, do którego możesz przyłączyć się jako uczestniczka naszych StartUpWomanDays lub StartUpWomanWeekends. Powitamy także każdą/każdego, którzy utożsamiają się z ideą przedsiębiorczości stylu życia, pracy nad tworzeniem bezpiecznej przyszłości, śledzeniem trendów rynku pracy w ramach:

  • Patronatu Idei StartUpWoman, czyli wspierania idei i objęcia StartUpWoman patronatem i popularyzowanie wiedzy o projekcie, współpraca w ramach podobnych inicjatyw; jeśli chcesz dołączyć do Patronatu Idei StartUpWoman – zapraszamy, napisz do nas: kontakt@StartUpWoman.org podaj w tytule wiadomości Patronat Idei.
  • Inspiratorki lub Insipratora StartUpWoman,  czyli dzielenia się wiedzą poprzez inspirujące opowieści o własnej drodze życiowej, rynku pracy, otoczeniu biznesowym; Inspiratorki współprowadzą trening mentalny; jeśli chcesz dołączyć do kobiet Inspiratorek StartUpWoman – zapraszamy, napisz do nas: kontakt@StartUpWoman.org podaj w tytule wiadomości Inspirtorka StartUpWoman.
  • Salonu Ekspertów StartUpWoman, czyli dołączenia do grona ekspertów w obszarze prawa, finansów, księgowości, przedsiębiorczości, zapraszamy osoby z całej Polski a także Polonii przebywającej na emigracji do świadczenia usług doradczych dla kobiet, które są na drodze stawania się przedsiębiorczą kobietą, kreowania siebie na rynku pracy na nowo lub redefiniowania swojej pozycji i roli.
  • Mentorów i Coachów StartUpWoman, czyli osób, które poza nami, bedą wspierać kobiety na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami – kobiety na emigracji do pracy w ramach pięciu filarów, czyli latawców StartUpWoman, energia, marka własna, liderka, motywacja i model canvas.
  • StartUpWoman Społeczność Globalna, czyli tworzenie podobnych inicjatyw w innych krajach.
2

Written by : admin

StartUpYourFuture