StartUpWoman świątecznie

swiatecznie

Życie jest podrózą

Docieramy dziś wspólnie do stałego portu w każdym roku, zwanego Świętami Bożego Narodzenia. W naszym kręgu kulturowym mają te święta szczególne znaczenie. Także i dla nas jest to czas o wyjątkowym znaczeniu. Zwłaszcza w tym roku ten grudzień jest wyjątkowy.

Postanowiłyśmy wspólnie przenosić Was do alchemicznego świata kobiety w ramach mentoringu kariery i propagowania przedsiębiorczości stylu życia jako sposobu tworzenia bezpiecznej przyszłości. Jesteśmy przekonane o tym, iż warto jest jak najwcześniej zacząć budować bezpieczną przyszłość kobiety.

W świecie nacechowanym niepewnością, gdzie jedynie pewna jest zmiana, oswajaj tę zmianę i wykorzystuj jej pozytywne strony, jakie możesz zaczerpnąć ze zmiany.

Postawiłyśmy sobie za cel, przygotowywanie kobiet do tworzenia bezpiecznej przyszłości. Do tego, aby jak najwcześniej zacząć myśleć o tym, że to, co jest dziś może jutro już nie istnieć.

Tak było w tym roku i tak będzie w przyszłym roku.

W magicznie kolorowy sposób dzielimy się z Wami naszymi emocjami i przy akompaniamencie gwaru ulic i atmosferze miejsc, w jakich się na co dzień poruszamy, przesyłamy życzenia:

Aby chciało Ci się Chcieć! Bądź odważną byciem Sobą!

Odnajduj z nami swoją pozytywną motywację i pasję! Motywacja jest najważniejszym składnikiem emocji. Pasja, która jest dla ciebie motywacją i powoduje, że chce Ci się chcieć.

Życie jest podróżą i dlatego warto wiedzieć, dokąd, dlaczego i po co zmierzasz od jednego portu do drugiego portu. Jeśli myślisz, że możesz zapomnieć o byciu w drodze  zapomnij! Życie to podróż!

Podróż

Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej.

Ryszard Kapuściński

0

Written by : admin

StartUpYourFuture