Kariera – sztuka latania

Zrzut ekranu 2016-07-06 09.17.38
sowa

Styl życia

Propagujemy konsekwentnie ideę przedsiębiorczości stylu życia, szczególnie wśród kobiet. Jest to nasza recepta na to, aby pozostać niezależną finansowo i aktywną zawodowo do późnych lat swego życia.

Wiarygodność

Spotykamy się na naszym forum z pozytywnymi komentarzami i opiniami o naszym projekcie. Wskazujecie, że jest on autentyczny. Na tym nam zależy! Chcemy ukazywać zagadnienia związane z karierą w sposób odpowiadający realiom.

sztuka latania

Aby coś zmienić, trzeba się ruszyć z miejsca i zrobić ten pierwszy krok startu w przyszłość. Pierwszy krok to nauka latania. Nas zainspirowała malutka sowa – symbol mądrości, która uczy się latać (symbol pivotowania kariery/biznesu).

2

Od momentu powstania pomysłu konsekwentnie tworzymy to, co powstawało kilka dobrych lat. Nie zawsze jest lekko. Czasami brakuje nam weny twórczej, a czasami jesteśmy najzwyklej w świecie zmęczone.

1

Właśnie pasja i ciekawość świata pcha nas do tworzenia (v)bloga o tematyce związanej z piwotowaniem kareiry i przedsięwięć biznesowych.

Jak?

Tematem odwiecznie pojawiającym się podczas mentoringu kariery jest kwestia decyzji, co jest lepsze: etat czy własna działalność.

Temat niezmiernie ważny oraz trudny do 0:1 rozstrzygnięcia, szczególnie dla kobiety. Pozostawiamy kwestie formalno-prawne bez komentarza, choć do tego powrócimy w jednym z kolejnych naszych vlogach. Prowadzimy badania na ten temat obecnie i chcemy Wam przedstawić bardziej obiektywny obraz tego tematu. Wiadomym jest, że są branże, które praktycznie nie oferują możliwości zatrudnienia na umowę o pracę.

Tymczasem koncentrujemy się na tym, jak istotne jest poznanie branży, w której chcemy działać. Poznanie specyfiki produktu czy usługi. To jest klucz do sukcesu. Może się okazać, że już na tym etapie trzeba zrobić pivot.

1

Written by : admin

StartUpYourFuture