Relax StartUpWoman

Zrzut-ekranu-2016-07-06-09.17.38-country

lato w mieście pracującej kobiety

Lato jest cudownym czasem dla nas wszystkich mieszkających w tej części Europy. Mamy dużo słońca, czego brakuje nam przez większą część roku w tym regionie globu. Temperatury sprzyjają aktywności zarówno fizycznej, jak i intelektualnej. Jest to dobry czas na cieszenie się życiem, korzystanie z uroków przyrody i rozmyślanie, przygotowywanie się do Startu w przyszłość – jesieni.

Lato kojarzy się z wakacjami. Wakacje są czasem relaksu. Wakacje są także tym czasem, kiedy większość z nas pracuje.

Jak poradzić sobie w czasie lata, aby poczuć się jak na wakacjach?

Spójrz na fotorelację Working StartUpWoman.

Obok znajdziesz relację pracującej kobiety w środku lata. Spojrz, jak wykorzystuję każdy jeden moment naszego lata, aby czuć, że się żyje, aby czuć, że warto jest, aby zawsze chciało się chcieć.

Choć nie zawsze chce się zrobić ten jeden krok… zwłaszcza po bardzo męczącym i pełnym koncentracji dniu w pracy.

Przedstawiamy Wam na naszym vlogu parę wskazówek, jakie same wykorzystujemy do nabierania energii, która sprawia, że chce nam się chcieć, choć nie zawsze jest to łatwe, ale zawsze jest to możliwe i sama możesz zdecydować, co jest dla Ciebie ważne: relax na łonie natury, joga, a może pilates? Zabawa w berka z dziećmi? Trampolina? Może pływanie w jeziorze albo morzu… Może spacer. Warto być blisko natury, bo jest ona źródłem wiele przyjemności.

Tam, gdzie teraz jesteś, jest z pewnością wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. My znalazłyśmy przypadkowo miejsce, po którym nie spodziewałyśmy się nagrania tego vloga. Jednak strój sportowy mamy zawsze ze sobą. I tym razem przydał się nam bardzo…

Zresztą posłuchajcie i sami zobaczcie:

2016-07-23 13.16.16

Park w środku wielkiego miasta. Dookoła wiele osób. Niektórzy się spieszą. Odczuwa się płynącą od nich potrzebę kontroli czasu. Niektórzy przeciwnie.  Czas jest gdzieś daleko, na boku upływa. Potrafią cieszyć się tym momentem. Tu i teraz. Jedną z tych delektujących się osób otaczającego mnie piękna i spokoju – jestem ja.

Spokój jest jednak efektem tego, że ponad 5 kilometrowy bieg do tego miejsca sprawił całkowitą relaksację. Czuję zmęczenie, ale otaczająca mnie natura nie może dać mi o sobie zapomnieć. Cudowny letni dzień. Zapach ziemi, coraz większej wilgoci wraz ze zbliżającym się zachodem słońca, kurzu i mieszanki liści z kwiatostanem.

Chce się, aby ten moment trwał. Aby osadzić się w tym miejscu na dłużej. Odłączyć od tych obowiązków, jakie czekają na mnie kolejnego dnia. Tylko, ja te obowiązki lubię i w jakiś sposób potrzebuję ich, aby czuć się spełnioną.

2016-07-23 13.12.51
2016-07-19 19.14.16
2016-07-19 19.27.16

Gdziekolwiek jestem poszukuję miejsc, w których mogę poczuć przypływ pozytywnej energii. Najczęściej płynącej z natury, a także otoczenia. W tym tygodniu były to także zabiegane [w tym przypadku], inne osoby.

StartUpWoman, niezłomnie daję się inspirować otaczającym mnie światem. To ta ciekawość świata połączona z potrzebą wysiłku fizycznego, wypchnęła mnie w to niesamowite miejsce. I natchnęła pomysłem na kolejny wpis na blogu oraz kolejne odcinki vloga.

Jestem bardzo zmęczona. Jest późne popołudnie. Myśli kierują mnie do wielu innych miejscowych atrakcji. Tym razem czas nie jest moim sprzymierzeńcem. Należę do tych, którzy patrzą na zegarek, mimo że go nie mam. Mam jednak smartfona. I dzięki temu mogę uchwycić te inspitujące momenty. Podzielić się nimi z innymi w ramach traningu mentalnego, „relaksacji” StartUpWoman.

Ciekawość świata StartUpWoman sprawia, że w każym miejscu poszukuje ducha danego miejsca. StartUpWoman ciągle się uczy, oducza i naucza na nowo. Każdym razem to samo miejsce ukazuje się inaczej. Inaczej mnie inspiruje. Inaczej je odbieram. Tym razem odebrałam to miejsce zupełnie inaczej niż wcześniej.

Pomyśl, co zainspirowało Ciebie ostanio i dlaczego? Przypomnij sobie, co sprawiło Ci poczucie przypływu pozytywnej energii, a w efekcie poczucie szczęścia?

Jak sądzisz, co możesz z tego doświadczenia zapisać na rzecz pivotowania swojej kariery?

Jak StartUpwoman znajduje energię to tego, aby chciało się chcieć

4

Written by : admin

StartUpYourFuture