Aktywność StartUpWoman

kobieta z kamerą

Istota bloga i vloga StartUpWoman

Prowadzenie strony internetowej, pisanie bloga i nagrywanie vloga to zajęcia  wymagające czasu i kreatywności; dobrze kiedy jest to jeszcze oryginalne i angażujące osoby, dla których przekazy są dedykowane.

Otrzymujemy prywatne informacje, które wskazują na to, aby podtrzymać nas w decyzji prowadzenia strony i kontynuowania naszego blablania (jak nazywamy prowadzenie StartUpWoman). Choć podstawą jest chęć badania istoty mediów społecznościowych i ich wpływu na odbiorców, techniki oraz sposoby angażowania odbiorców oraz ich reakcje na publikowane treści. Badamy istotę fenomenu mediów społecznościowych.

Media społecznościowe angażują odbiorców w odniesieniu do wszystkiego, co jest związane głównie z obszarem zwanym lifestylem. Blogosfera rośnie, ewoluuje i rozszerza pola działania. Nowinki technologiczne w znacznym stopniu ułatwiają prawadzenie bloga czy vloga. Praktycznie co kwartał można pobrać bezpłatnie narzędzie ułatwiające prowadzenie bloga czy vloga.

Wyjaśniamy istotę naszego podejścia do mediów społecznościowych oraz budowania marki StartUpWoman, a także naszej osobistej – Magdy i Ani w ramach stworzonego programu mentoringu StartUpYourFuture.

Nagrywamy vloga, kiedy czujemy, że chcemy nagrywać. Samo nagrywanie vloga jest mocno angażujące dla osób robiących to na marginesie życia zawodowego i osobistego. Z reguły sprowadza się to jednak do paniki na kwadrans przed umówioną godziną spotkania. Pędzimy i kreujemy treści. Często zdarza się, że zamieniamy temat na moment przed nagraniem albo w trakcie nagrania mówimy o czymś, co wcześniej nie pojawiało się w naszych planach.

Nie kupujemy lików. Nie sponsorujemy naszych reklam. Działamy organicznie. Bez spinki. Bez nadufania się. Zależy nam na osobistym rozwoju – i widzimy, jak oswajamy się z wystąpieniami.

Przy tej okazji przekazujemy kilka obserwacji i dzielimy się wskazówkami dla blogerów czy vlogerów zachęcając do przedsiębiorczości osobistej, stylu życia oraz budowania alternatywy.

latawce_cz4

Pięć latawców – filarów StartUpYourFuture.

latawceCut

StartUpYourFuture 

Zmiany u StartUpwoman

0

Written by : admin

StartUpYourFuture