Aby Chciało Się Chcieć … odpoczywać

na hulajnodze

Aby Chciało Się Chcieć ... warto się nauczyć

Celowo przygotowałyśmy ten wpis wcześniej z myślą o tym, że w listopadzie większość z nas zacznie odczuwać niedogoności związane z brakiem słońca, słotą i wszystkim tym, co składa się na klimat naszego kraju.

Przypominamy czerwcowe słońce i wskazówki dotyczące projektowania przyszłości. Wakacje , czyli lato to wspaniały czas. Wakacje sprzyjają projektowaniu przyszłości. Tej dalszej i tej bliższej.

Myślisz, marzysz, rozmarzasz, wyobrażasz, malujesz w myślach przyszłość, widzisz we snach radujące sytuacje, i wielokrotnie na tym się kończy.

Jeśli potrafisz marzyć, myślisz o rzeczach, które w danym momencie są dla Ciebie odległe, wizualizujesz siebie w sytuacjach zawodowych, to jesteś tą, którą zapraszam do podroży po oceanie, zmierzeniu się z falami i radowaniu się wznoszeniem ponad tu i teraz, dzięki latawcom.

Tak brzmi fragment Alchemii Kariery Kobiety. Daj sobie drugą szansę! A jak w rzeczywistości pozaksiążkowej podchodzą do czasu związanego z wakacjami nasi nabliźsi znajomi i przyjaciele?

Posłuchaj – zapraszamy!

Zarządzanie Wiedzą

„Wiem, że nic nie wiem”. Chętnie dzielę się wiedzą. Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem o zarządzaniu wiedzą StartUpWoman.

0

Written by : admin

StartUpYourFuture