Alchemia Kariery Kobiety

Alchemia

Marzenia się spełniają! Choć zdarza mi się wątpić we własne siły i możliwości, pozostaję niepoprawną optymistką.

Jednym z moich najstarszych, czyli pierwotnych marzeń czasu dziecięcego było zostanie pisarką i tłumaczką książek.

Marzenie o pisaniu książek narodziło się we mnie we wczesnym dzieciństwie. Jako rezolutna dziewczynka co sobotę przed południem kroczyłam do biblioteki przy Młodzieżowym Domu Kultury po nową porcję książek. Do dzisiaj z chęcią powracam do niektórych pozycji aktualnych nadal w świecie literatury dziecięcej.

Nigdy nie przypuszczałam, że odważę się sama pisać. Zaczęło się od blogowania. Zaczęłam przelewać moje obserwacje na teksty i dzielić się wiedzą – to daje nieśmiertelność. Praktykuję także w ten sposób ćwiczenie mięśnia silnej woli.  Marzyłam o napisaniu książki. Wiedziałam, że to zrobię. Odkładałam jednak ten moment w czasie. Wizualizowałam. Robiłam zapiski w kalendarzu. Prowadziłam pamiętnik. Robiłam zapiski. Życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Mnie zaskoczył latem 2015 roku. Otrzymałam propozycję napisania książki. Przedstawiłam wydawcy, o czym chcę i mogę napisać książkę. Zrobiłam próbkę tekstu i w efekcie końcowym podpisałam moją pierwszą umowę autorską.

Tematem przewodnim książki są zagadnienia związane ze współczesnym rynkiem pracy. Na kanwie tej tematyki stworzyłam opowieść o sobie i innych kobietach.

Taki jest początek mojego debiutu literackiego. Dzisiaj książka trafiła do druku.

Ten debiut ma nazwę: Alchemia Kariery Kobiety. Daj sobie drugą szansę! 

Alchemia Kariery Kobiety to opowieść o życiu współczesnej kobiety w okresie intensywnych zmian społecznych i transformacji gospodarczej Polski, globalizacji świata oraz postępie technologicznym. Opowieść o poszukiwaniu i odnajdywaniu miejsca przez kobiety w świecie zawodowym. Łączeniu wszystkich ról, jakie oferuje nam natura. Współtworzę swego rodzaju reporterski poradnik wraz z innymi kobietami, które opowiadają swoje historie o tym, jak realizują się zawodowo i w rolach matki, partnerki, singielki, rozwódki. Historia o współczesnej kobiecie – godzeniu rozsądku z sercem.

Wykorzystałam moje 20letnie doświadczenie zawodowe do zaproponowania treningu mentalnego#StartUpYourFuture, jaki stworzyłam na bazie wiedzy i szkoleń, jakie otrzymalam dzięki fantastycznym ludziom, na które natrafiłam na swojej drodze. Przetestowałam trening jako pierwsza. Nadal go udoskonalam. Tworzę, zapisuję inspiracje, myślę o kolejnym. Korzystają z niego osoby, które staram się zarażać pasją w ramach społeczności StartUpWoman.

Alchemia
0

Written by : admin

StartUpYourFuture