Taste ITaly & StartUpWoman

Do grona StartUpWoman dołączyła kreatywna i energiczna kobieta, która ma pasję tworzenia, radość i ciekawość życia oraz chęć działania na rzecz budowania społeczności przedsiębiorczych kobiet.

Anna Smaga – Trzaskalska

Taste ITaly i Winicjatywa

Ania jest współwłaścicielką agencji marketingowej Taste Italy, specjalizującej się w promocji wina włoskiego w Polsce. Działa przede wszystkim w obszarze B2B dla stowarzyszeń i konsorcjów win włoskich. Od 2012 roku współtworzy największy i najdynamiczniejszy portal o winie w Polsce winicjatywa.pl, którego celem jest edukacja i integracja społeczności profesjonalistów oraz amatorów wina.

Ania jest absolwentką Akademii im. Leona Koźmińskiego i obecnie doktorantką w zakresie nauk o Zarządzaniu.

Temat doktoratu Ani dedykowany jest winiarstwu i kobietom związanym z biznesem winiarskim.

Taste ITaly

Taste ITaly to projekt łączący wiedzę z zakresu marketingu, public relations i zarządzania z zamiłowaniem do szeroko pojętej kultury włoskiej.

Winicjatywa – Najlepszy portal o winach.

Codziennie nowe artykuły
Renomowani autorzy
Kalendarz degustacji
Szkolenia
Wino i jedzenie…

Wino Pasja Biznes

W sobotę 17 października odbyła się pierwsza gala Winicjatywy – Somm & Chef Dinner ’15. W pięknych wnętrzach Pałacu Sobańskich i restauracji Amber Room bawiło się ponad 100 gości. Ideą imprezy było pokazanie autorskich dań czołowych polskich szefów kuchni w towarzystwie wybitnych win, a także z najwyższego poziomu serwisem, który oprócz zespołu Amber Roomu zapewnili najlepsi polscy sommelierzy ze Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Kolację galową poprzedził Salon Degustacyjny, podczas którego dwunastu importerów zaprezentowało swoje czołowe wina, a także trzy seminaria komentowane przez winiarzy i krytyków winiarskich: pionowa degustacja win Tenuta San Leonardo prowadzona przez Anselmo Guerrieri Gonzaga, degustacja porównawcza chianti i supertoscanów od Fattoria di Fèlsina a także unikatowych win z Ruedy od Belondrade y Lurton.

0

Written by : admin

StartUpYourFuture