StartUpWoman o pułapkach przedsiębiorczości

w biegu
doswiadczenia

Zachęcamy Was do zainteresowania się tematem przedsiębiorczości stylu życia w aspekcie troski o bezpieczną przyszłość. Bezpieczna przyszłość jest synonimem tego, co daje Ci satysfakcję z pracy i godne życie. Robisz to, co lubisz albo jest Twoją pasją, a przy tym zarabiasz na swoje godne i radosne życie, które umożliwia Ci realizację marzeń. Bezpieczna przyszłość to połączenie radości życia i spełnienia zawodowego.

Bezpieczna przyszłość jest Twoim planem B na niespodziewane okoliczności, jakie spotkają Cię w życiu. Licz się z tym, że taki moment, który nie masz kontroli nad swoim życiem, może pojawić się niespodziewanie w Twoim życiu. Są to momenty związane z przyczynami od Ciebie niezależnymi. Może się bowiem okazać, że z powodów zdrowotnych musisz zmienić dotychczasową pracę. Kiedy okazuje się, że to, co dotychczas robisz, nie jest już potrzebne, albo Ty nie jesteś już potrzebna. Takie momenty zmian w życiu każdej z nas przychodzą. Zdarzają się także takie sytuacje, kiedy świadomie same decydujemy się na zakończenie pewnego etapu naszego życia i nowe otwarcie.

Istnieją różne szkoły i poglądy na to, w jaki sposób zaplanować zmianę. Jedni uważają, że należy się odciąć od wszystkiego, porzucić wszystko i zacząć od nowa. Z doświadczenia jednak wiemy, że kobiety są mniej odważne na podejmowanie takich drastycznych kroków. Filozofia StartUpWoman bazuje na wspieraniu w przejściu przez okres zmian w sposób bezpieczny. Wiele zależy od Ciebie samej, jak przygotujesz się na bezpieczną przyszłość. I jaki jest Twój Plan B.

Przedsiębiorczość jest osadzona w niepewności. Decydując się na ten krok w przyszłość czekają na nas rożne pułapki, bez względu na to, jaką formę działalności wybierzesz.

Nie wystarczy wspólna wizja, nie wystarczą wspólne zainteresowania w zbudowaniu dobrego zespołu, a tym samym stworzenie biznesu. O ile w wolnym czasie myślimy i działamy podobnie, to niekoniecznie oznacza to, że podobnie myślimy o biznesie.

Założenie firmy jest łatwe i trwa zaledwie kilka godzin. Rozkręcenie firmy i zarabianie na siebie jest już sztuką i o tym warto pamiętać decydując się na założenia firmy .

Dlatego tak istotne jest zweryfikowania swoich założeń biznesowych i piwotowanie przedsięwzięcia. Pamiętaj o tym. Piwotowanie, piwotowanie i jeszcze raz piwotowanie poprawności swoich założeń.

Jeśli podjęłaś już decyzję o wystartowaniu ze swoim przedsięwzięciem – zrobiłaś Start W Przyszłość – pamiętaj o tym, że konsekwencja i cierpliwość są podstawowymi filarami naszego działania i funkcjonowania w społeczności przedsiębiorców.

Przy prowadzeniu własnej działalności pamiętaj o tym, żeby identyfikować się z tym, co robisz.

Uwierz w to, że wszystko jest możliwe! Marzenia się spełnia. O Ciebie zależy, kiedy zrobisz ten Start w Przyszłość ku bezpiecznej przyszłości.

0

Written by : admin

StartUpYourFuture