SanapeS – Krok W Przyszłość

Prawdziwa StartUpWoman
Magda Sawka ma swoją pasję, którą rozwija od ponad 11 lat. Jest specjalistką w dziedzinie manicure- pedicure, podologią zajmuje się od 2010 roku. Jak mówi sama:
Od tamtej pory cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w branżowych kongresach i tematycznych szkoleniach podologicznych .
Ponad dwa lata temu otworzyłam własny gabinet SanapeS jest on realizacją mojej wizji połączenia profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp z podologią, w kierunku której cały czas się rozwijam.
Indywidualne podejście do pacjenta i dbałość o relacje jest moim przepisem na sukces.
I coś na ten temat wiem. Znam Magdę i jestem jej wierną klientką od ponad 7 lat. Z czasem nasza relacja przerodziła się w coś znacznie więcej, niż tylko zwykła relacja konsumencka.
Jak złamałam nogę, bez problemu przyjeżdżała do mnie do domu i pomagała mi powrócić do formy. Wysłuchała i pozostawiła mnie lżejszą i piekniejszą na duchu i ciele, czyli paznokciach.
Tak samo było, kiedy po hospitalizacji powróciłam z odleżyną na pięcie – leczyła ją przez kilka miesięcy i dzisiaj – po dwóch dokładnie latach – nie mam śladu po niezbyt przyjemnym wspomnieniu.
Dziś jest pierwszy dzień konsekwentnie realizowanego planu biznesowego. SanapeS otwiera się na nowo w cudownym miejscu. Miejscu, które jest od początku do końca dziełem Magdy. Każdy drobny szczegół w gabinecie przy ulicy Foksal w Warszawie jest dziełem ogromu zaangażowania i pracy, jaki Magda włożyła w stworzenie swojego działa.
Polecam SanapeS jako miejsce z klimatem dzięki jej Właścicielce.
Znajdziecie tutaj nie tylko to, czego poszukuje każda osoba, która lubi zadbać o swoje paznakcie. Znajdziecie klimat, moc dobrej energii i moc radości, jaka dziś szczególnie mocno biła od Magdy, kiedy ją odwiedziłam. Polecam gorąco!

Kolor zielony to kolor SanapeS.

Gabinet oddaje klimat Magdy: bije naturalnością i troską o wiarygodność.

W wolnych chwilach, jakich jest bardzo mało, Magda jest zapaloną snowboardzisktą.

2 listopada 2015 roku to nowy gabinet SanapeS otwarty dla każdej StartUpWoman.

0

Written by : admin

StartUpYourFuture