Rok bycia StartUpWoman na świecie

2015

Jak ten czas szybko leci…

Dokładnie rok temu powstała ta strona po ponad rocznych przygotowaniach, rozmyślaniu, podejmowaniu i odkładaniu decyzji o wyjściu poza świat marzeń. W końcu … odważna decyzja… i oto powstała StartUpWoman w ramach StartUpYourFuture.

StartUpYourFuture to idea, która materializowała się przynajmniej ponad 5 lat. I efektem jej jest Alchemia Kariery Kobiety. Daj sobie drugą szansę!

advRight

Najważniejsze dla mnie było powiedzenie sobie: Start W Przyszłość.

latawce-gif

Pozwoliłam sobie spelnić odważne marzenia.

2

Konsekwencja i odwaga leżą u podstaw StartUpWoman.

1

Pasja, ciekawość świata, odwaga do działania spowodowały, że uniosłam się na fali marzeń.

Dziś po roku istnienia mam na swoim koncie dużo nowych doświadczeń i wiem, że pozostanę przez kolejny rok konsekwentna w realizacji swojego marzenia.

Kim jest StartUpWoman

Sukces

Co robimy?

W sytuacji, kiedy nasze emerytury będą wyjątkowo niskie – choć pracujemy na nie długo i niejednokrotnie ciężko, błędnym staje się założenie, iż ten czas zasłużonej emerytury będzie czasem beztroskiego, błogiego wypoczynku.

Uważamy, że należy jak najszybciej zacząć pracować na swoją bezpieczną przyszłość. Propagujemy ideę świadomego kroczenia w przyszłość. W obliczu zmieniającego się rynku pracy, rozwoju technologii, pojawiają się nowe wyzwania dla aktywnych zawodowo osób. Czas  pracy w jednym miejscu przechodzi do lamusa. Wymagane jest ciągłe śledzenie tego, co się dzieje na rynku. Podnoszenie swoich kwalifikacji oraz kompetencji.

W kontekście zabezpieczenia na przyszłość –  wykształcenie w sobie umiejętności łączenia biznesu i przyjemności staje się wręcz koniecznością, nieodzownym elementem każdej, nawet najmniejszej inicjatywy przedsiębiorczej.

Istotą przedsiębiorczości jest biznes rozwijany z pasją – przedsiebiorczość stylu życia. 

Wspieramy w pivotowaniu kariery kobiety, choć nie tylko. Propagujemy ideę przedsiębiorczości stylu życia.

StartUpWoman Społeczność

Campus Warszawa

Kierunek

happiness-2
4

Written by : admin

StartUpYourFuture