Kolory i Odcienie

Hello Media.

Witaj na naszych stronach w Nowym Roku! 2015 za nami, przed nami 2016. Jaki będzie? Z pewnością bardzo inny niż poprzedni. Nakłada się na to wiele wydarzeń, które dzieją się obecnie na świecie, w Europie i Polsce.

Świat pędzi, Europa zwalnia i kotli się wewnętrznymi wyzwaniami wokół fali uchodźców, a Polska przeżywa na nowo czas solidarności.

Rynek pracy jest ożywiony. Rozpoczęła się walka o Talenty, a te – coraz bardziej pragną balansu pomiedzy pracą a życiem prywatnym. Coraz bardziej podkreślają znaczenie dobrych relacji w miejscy pracy i pragną dobrego życia.

2016. Ten rok jest dedykowany Dobremu Życiu i Dobrym Relacjom.

Powitaliśmy nowy rok. Jesteśmy bogatsze o doświadczenia poprzedniego roku, dojrzalsze o nowe przeżycia, wzbogacome wiedzą z ukończonych i nietrafionych inwestycji. Szczęśliwsze, ufnie patrzymy na to, co przyniesie nam ten nowy rok, 2016. Kolejny rok naszej przygody z życiem, z pracą i biznesem. Jedna ze wskazówek do wkroczenia dobrze w ten rok ofiarowana jest nam przez naukowców najdłuższego w historii badania nad szczęściem człowieka. Każda relacja jest ważna. Ta w pracy, jak i w rodzinie. Dobra i głęboka relacja jest kluczem do dobrego życia.”]

0

Written by : admin

StartUpYourFuture