Dragons’Den – let’s Start Up with StartUpWoman

Let'Start Up!

Dragons’ Den to niepowtarzalne wydarzenie oparte na oryginalnej, telewizyjnej licencji, organizowane po raz trzeci w ramach idei Let’s Start Up!
Jako jedna spośród innych zaproszonych do projektu mentorów,  chcę Was zainteresować możliwością ubiegania się o przekuciu swojej pasji w biznes w ramach Dragons’ Den, który jest jednym z ważnych wydarzeń sceny start-upowej Polski.
Dragons’ Den to niepowtarzalne wydarzenie organizowane po raz trzeci przez SKN Biznesu w ramach idei Let’s Start Up!
Poprzednia edycja zgromadziła rekordową liczbę osób na widowni największej sali kinowej w Warszawie – prawie 800 widzów.
Idea jest prosta – konfrontacja utalentowanych, obiecujących przedsiębiorców z najlepszymi polskimi inwestorami – Smokami. Po prezentacji produktu mogą oni podjąć decyzję o wsparciu finansowym startupu w zamian za część udziałów.
Zachęcam wszystkie osoby identyfikujące się ze StartUpWoman – pragnące podążać za spełnieniem się marzeń oraz pasji tworzenia swojej przyszłości.

Historia dragons'den w polsce

Zeszłoroczna, przełomowa edycja Dragons’ Den odbyła się w największej sali kinowej w Polsce. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje pomysły przed prawie 800 osobową widownią i sprawdzić swoje siły w konfrontacji z czołowymi polskimi inwestorami. Wśród startupów mogliśmy obserwować m.in. drona przygotowanego przez Cervi Robotics, błyskawiczne aplikacje mobilne od Kinetise oraz portfel z włókna węglowego od Carbon Workshop. W jury zasiedli: Piotr Wilam, Bartłomiej Gola, Rafał Brzoska, Marek Rusiecki, Ronald Binkofski, Marcin Kowalik oraz Marcin Zabielski.

III Edycja

Organizatorzy trzeciej edycji mając na uwadze rozwój inicjatywy stawiają sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Wśród dotychczas ujawnionych Smoków możemy znaleźć Annę Hejkę (Dyrektor Zarządzający HCM Group), Małgorzatę Walczak (Partner Zarządzający ENEA Innovation VC Fund), Zbigniewa Jakubasa (Prezes Grupy Kapitałowej Multico), Mariana Owerko (Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Bakalland) i Sławomira Janiszewskiego (Partner Zarządzający Equinox Capital Partners).

 

Nowością tegorocznej edycji jest rozbudowany program mentoringowy. Poznajcie proszę grono osób, które będą wspierać zespoły w monetaryzacji pasji Mentorzy.

 
DD

Korzyści

Startupy mają unikalną okazję pozyskania finansowania, pokazania się przed szerszą publiką oraz zdobycia bezcennej wiedzy i doświadczenia od najlepszych przedsiębiorców w Polsce.

Partnerzy strategiczni

Partnerami strategicznymi tegorocznej edycji są firmy Deloitte, Microsoft, PKP Cargo.

Rekrutacja do 3 kwietnia 2016

Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową Organizatora oraz zapoznanie się z wydarzeniem rekrutacyjnym na Facebook-Rekrutacja.

0

Written by : admin

StartUpYourFuture