Dlaczego technologia?

babcia z laptopem

Start W Przyszłość (#StartUpYourFuture) to podążanie drogą

Wiele piszemy o kobiecie, pracy, karierze, technologii, pasji oraz przyszłości. Jakoś dziwnym trafem wszystko w rodzaju żeńskim. Także rodzaju żeńskiego jest teraźniejszość, której urokami staramy się cieszyć i czerpać.

Dlaczego zatem to robimy?

  1. jesteśmy kobietami, które kochają mężczyzn i tworzą relacje partnerskie;
  2. lubimy pracować i rozwijamy się zawodowo oraz życiowo poprzez pracę, jaką wykonujemy. Praca nie jest tylko przerywnikiem w naszym życiu. Praca jest wartoscią samą w sobie. Powoduje ona, że budujemy w ten sposob swoją markę na rynku pracy wśród osób spoza naszego najbliższego grona.
  3. praca związana jest z karierą. Kariera jest tym, co odzwierciedla nasze potrzeby, nasze osobowiści oraz rozwija nas. Karierę i doświadczenie z nią związane zdobywasz podczas pracy, podczas prowadzenia własnego albo przyczyniania się do budowania biznesu właściciela, akcjonariusza, czy nawet państwa.
  4. karierze, pracy i kobiecie pomaga we wszystkim coraz bardziej technologia. Pomaga oznacza wspiera, wyręcza, odciąża oraz uczy. Technologia kształtuje rynek pracy. Z tego powodu dedykujemy technologii tyle miejsca w StartUpWoman. A dlaczego jest to takie ważne?   Technologia kształtuje rynek pracy oraz wpływa na kompetencje wymagane do realizacji wiekszości prac, o czym od dawna pisze Magda.
napis noworoczny

Baba za Kierownicą

W jaki sposób technologia wpływa na to, co robisz? Czy wiesz?

0

Written by : admin

StartUpYourFuture